Przejdź do treści

Lekarz specjalista

Zdrowie zawsze jest najważniejsze. Uzyskaj dostęp do najwyższej jakości świadczonych usług przez lekarzy z różnych specjalności medycznych posiadających nowoczesną aparaturę diagnostyczną. Dzięki temu możesz w pełni kontrolować stan swojego zdrowia. Nasi specjaliści pomogą wprowadzić w Twoje życie profilaktykę oraz zdrowy styl życia. Przełoży się to nie tylko na lepszą kondycję fizyczną, ale także psychiczną. W końcu w zdrowym ciele mieszka zdrowy duch.

Posiadamy lekarzy z wielu specjalności medycznych

Aby należycie dbać o Twoje zdrowie i zapewnić Ci opiekę medyczną na najwyższym poziomie, posiadamy najlepszych specjalistów. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu, będą mogli pomóc Ci w każdym przypadku. W naszym centrum zdrowia działają różni lekarze specjaliści. Poznań słynie z medycyny na najwyższym poziomie. W naszej placówce znajdziesz najlepszych jej przedstawicieli.

Chirurgia

Dostęp do sprawdzonego i pewnego lekarza chirurga jest konieczny przy mocnych skaleczeniach i rozległych ranach. Sprawnie oczyści on ranę i zszyję ją, aby przyśpieszyć gojenie. Zapobiegnie to w wielu sytuacjach powstaniu brzydkich blizn. Chirurg wykona także mniejsze zabiegi chirurgiczne.

Warto wiedzieć, że zabiegi u dzieci może wykonywać jedynie chirurg dziecięcy. Jest to związane z faktem, że dzieci nie są "mniejszą wersją dorosłej osoby", ale ich budowa wewnętrzna może się w wielu miejscach znacząco różnić. Dlatego też w naszej placówce pracuje także chirurg dziecięcy.

Ginekolog

U ginekologa można znaleźć pomoc nie tylko w czasie ciąży. Wizyty lekarskie u ginekologa powinny odbywać się regularnie. Z ginekologiem warto skonsultować braną antykoncepcję, aby nie zaburzyła ona gospodarki hormonalnej.

Dermatolog

Problemy ze skórą dotykają zdecydowanej większości ludzi. U dermatologa znaleźć można pomoc choćby w przypadku powszechnie występującego trądziku różowatego. Także przy innych problemach ze skórą, lekarz dermatolog przepisze odpowiednie leki, aby Twoja twarz wyglądała nieskazitelnie.

Pulmonolog

Lekarz ten zajmuje się drogami oddechowymi. W ich skład wchodzą:

  • jama nosowa,
  • gardło,
  • krtań,
  • tchawica,
  • oskrzela,
  • płuca.

Ich prawidłowa profilaktyka jest bardzo przydatna szczególnie w dobie koronawirusa.

Diabetolog

Przemyślana, zdrowa dieta zapewnia organizmowi odpowiednią ilość witamin i mikroskładników. Jednocześnie wyklucza z jadłospisu potrawy zwiększające ryzyko zachorowania na groźne choroby, jak na przykład cukrzyca i miażdżyca przy nadmiernym spożywaniu słodyczy. Lekarze specjaliści potrafią dostosować dietę do Twoich potrzeb i stanu zdrowia na podstawie wykonanych badań oraz Twoich preferencji żywieniowych.

Reumatolog

Reumatologia pomaga walczyć z problemami ze stawami. Wbrew pozorom, choroby takie dotykają nie tylko osoby starsze, ale występują również u dzieci i młodzieży. Dlatego w naszym centrum zdrowia znaleźć można także reumatologa dziecięcego.

Ortopeda

Zbyt długie siedzenie przy komputerze ma negatywny wpływ na rozwój kręgosłupa oraz układu kostnego u nastolatków. Ortopeda pomoże przywrócić kręgosłupowi jego prawidłowy kształt. W zależności od zmian, jakie zaszły w układzie kostnym, może zalecić określone ćwiczenia lub skierować Cię na rehabilitację.

Kardiolog

Serce to jeden z najważniejszych narządów w naszym organizmie. Jednocześnie najmniej o nie dbamy na co dzień. Pojawiające się bardzo często nadciśnienie tętnicze jest efektem między innymi niezdrowego trybu życia oraz zbyt małej ilości ruchu. Może prowadzić do poważnych stanów chorobowych, a nawet skończyć się zawałem. Dlatego leczenie pacjentów pod tym kątem jest bardzo ważne.

Onkolog

Nowotwory to jedne z najbardziej przerażających chorób. Strach przed rakiem wciąż bywa paraliżujący. Wielu pacjentów woli żyć w niepewności, niż zbadać się i poznać tę straszną diagnozę. Z drugiej strony, wcześnie wykryty nowotwór jest praktycznie całkowicie wyleczalny i nie stanowi większego zagrożenia. Z tego powodu profilaktyka w tym obszarze jest szczególnie ważna i powstaje wiele akcji, które ją promują wśród obywateli naszego kraju.

Laryngolog

Problemy ze słuchem wymagają szybkiej diagnozy, ponieważ nieleczony stan chorobowy może szybko się rozwijać i skutkować poważnymi problemami. Lekarze specjaliści z obszaru laryngologii oczyszczą także uszy z zalegających tam wydzieliny, jeśli wpływa ona na zmysł słuchu. Szczególnie pomocy doktora wymagają tak zwane korki woskowe, które powstają wskutek ubicia wosku poprzez patyczki higieniczne.

Okulista

Jeśli masz problemy ze wzrokiem, okulista z pewnością pomoże wrócić Ci do pełni funkcjonalności. Prowadzenie samochodu bez okularów jest bardzo niebezpieczne. Jednak regularne badania okulistyczne pozwalają na dobranie odpowiednich soczewek oraz ich zmianę, jeśli stan wzroku pogorszy się lub polepszy.

Serdecznie zapraszamy do jednej z naszych placówek

Zdrowie jest bardzo ważne. Dlatego w naszych placówkach pracują jedynie lekarze specjaliści. Poznań, jako miasto wojewódzkie, zapewnia wiele różnych szpitali i lekarzy. O wyborze często decyduje jakość wykonywanych usług oraz dostępność danego miejsca.

W celu zadbania o komfort wszystkich naszych pacjentów, mamy wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Ponadto panuje u nas zawsze miła atmosfera, a po każdej wizycie zyskujesz pewność, że jest we właściwych rękach.

Specjalista często jest trudno dostępny, szczególnie na NFZ. Czekanie na zabieg lub badanie może z kolei spowodować rozwój choroby, przez co będzie ona jeszcze trudniejsza do wyleczenia. Od czasu zależy bowiem często powodzenie całego procesu leczenia. Nasz doktor jest natomiast dostępny dla Ciebie praktycznie cały czas. Pilne badania można wykonać odpowiednio szybko, a lekarz od razu przedstawi Ci diagnozę oraz dalsze możliwości leczenia. Nie musisz już czekać na kolejną wizytę u internisty, bo wszystkiego dowiesz się u nas, na miejscu.

Placówka wyposażona w nowoczesną aparaturę diagnostyczną

W celu dokładnego przebadania się w Poznaniu i poznania dokładnie stanu swojego zdrowia, powinieneś skorzystać z nowoczesnych narzędzi medycznych. W naszym posiadaniu znajduje się najważniejsza aparatura diagnostyczna. W jednym gabinecie zostaniesz w pełni przebadany i zostanie przedstawiona Ci pewna, obiektywna diagnoza. Od razu będziemy mogli zaprezentować Ci najlepszy sposób leczenia.

Zyskujesz u nas pełną opiekę medyczną

Oferujemy wsparcie lekarzy specjalistów we wszystkich obszarach medycyny. Dzięki temu możemy regularnie sprawdzać stan Twojego zdrowia, a jeśli tylko pojawi się jakiś problem, nasi specjaliści zaprezentują i przeprowadzą optymalny proces leczenia. Pod naszą opieką, każdy pacjent z pewnością wróci do zdrowia najszybciej, jak będzie to tylko możliwe.

Skorzystaj z najwyższej jakości świadczonych usług

Jeśli będziesz naszym pacjentem, będziesz mieć pewność, że leczą Cię najlepsi specjaliści korzystających z nowoczesnych i sprawdzonych narzędzi. Nasze usługi spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Lekarzami pracującymi w naszych placówkach kieruje empatia i chęć niesienia pomocy. Pełen profesjonalizm to nie tylko porady. Odpowiadamy również na wszystkie pytania naszych pacjentów. Oprócz przepisanych leków chcemy bowiem dać im wiedzę i informacje, co im dolega i w jaki sposób można temu zapobiegać.

Zapraszamy wszystkich do przebadania się u nas

Prowadzimy dwie placówki w Poznaniu. Jedna z nich mieści się przy ulicy Świt, natomiast druga znajduje się na ulicy Wałbrzyskiej. W obu przyjmują nasi najlepsi w Poznaniu lekarze. Zapraszamy do nas rodziców ze swoimi dziećmi, osoby starsze oraz zapracowanych singli. Każda grupa społeczna jest narażona na charakterystyczne choroby i warto stosować odpowiednią profilaktykę.

Nasze placówki to także doskonała oferta dla firm. Badania okresowe i zaangażowana diagnostyka to zdrowie pracowników, co przekłada się na ich produktywność i zadowolenie. Pacjentom pod naszą opieką zależy na zdrowiu i chętnie korzystają z pomocy naszych specjalistów. W razie potrzeby leczenie przeprowadzone w naszej placówce także zapewnia najlepsze możliwe efekty.

Serdecznie polecam dbanie o swoje zdrowie

Już dziś umów wizytę u naszego lekarza specjalisty. Czy chcesz wykonać diagnostykę swojego zdrowia, przeprowadzić leczenie jakieś dolegliwości, czy skorzystać z możliwości rehabilitacji, w naszej placówce możemy Ci to zapewnić na najwyższym poziomie. Dla naszego pacjenta zawsze dostępne są najnowsze urządzenia medyczne, aby zapewnić mu pełnię zdrowia. Nasz dietetyk pomoże Ci prowadzić urozmaiconą i zdrową dietę, natomiast kardiolog zbada Cię pod kątem kardiologii, aby wykluczyć problemy z sercem i ciśnieniem krwi.

Co najważniejsze, przyjmujemy też na Narodowy Fundusz Zdrowia. Dzięki temu leczenie w naszej placówce nie musi być kosztowne. Z całego serca polecamy naszą usługę. Zachęcamy również do kontaktu. Panuje u nas przyjazna atmosfera, a nasz personel z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania i wyjaśni wszelkie wątpliwości. Dostępne będziesz mieć także internetowe konto z wynikami badań oraz możliwością umawiania się na kolejne wizyty. Nie czekaj i zadzwoń do nas już dziś, by dowiedzieć się, jak skorzystać z naszych usług.